רפואת משפחה 27.04.2015

בכנס הבינלאומי שיארח איגוד רופאי המשפחה יתבקשו המשתתפים להצביע בעד ונגד בסוגיות מקצועיות שונות

הכנס מתקיים לרגל יום רופא המשפחה העולמי שיחול במאי. לאירוע בישראל יגיעו רופאים בעיקר מאירופה

איגוד רופאי המשפחה בישראל יקיים בחודש הבא כנס מדעי בינלאומי, לרגל יום רופא המשפחה העולמי שיחול השנה ב-19 במאי. הכנס בישראל שימשך שלושה ימים (מ-20 במאי) יתקיים במלון "דן פנורמה" בתל-אביב.
ביום רופא המשפחה הבינלאומי מתקיימות ברחבי העולם פעולות לקידום המקצוע ולהידוק הקשר של רופאי המשפחה עם הציבור. לכנס בישראל יגיעו רופאים מארגוני רפואה שונים מאירופה. הדיונים בו יוקדשו לנושאים המרכזיים הנוגעים לעבודה היומיומית של רופאי המשפחה.
הפעם גם החליט איגוד רופאי המשפחה הישראלי לקיים את הכנס במתכונת של העלאת סוגיות המצויות במחלוקת. בכל נושא יוצגו עמדות בעד ונגד, ויתקיים דיון עם המשתתפים. גם תתקיים הצבעה על העמדה ששכנעה יותר את הרופאים המשתתפים ואיזו גישה ראויה לתמיכה. בארגון הכנס משתתפים פרופסור שלמה וינקר, יו"ר איגוד רופאי המשפחה הישראלי, פרופסור כריסטוס ליאוניס מיוון וד"ר ברוך יצחק מישראל. כן שותפים בעריכתו איגודי רופאי המשפחה ברומניה וביוון.
בין הנושאים שידונו בכנס, יהיו: פרפור פרוזדורים וטיפול נוגד קרישה, אבחון וטיפול בדיכאון, הפרעת קשב וריכוז, אוסטאופורוזיס בגברים ונשים, סוכרת וטיפולים חדשים בסוכרת, כאבי גב תחתון, חיסונים במבוגרים, כיצד להתגבר על התנגדות הורים לחיסונים, טיפולים מתקדמים באסטמה ו- COPD, סוגית החולה הקשיש עם מחלות מרובות.
ההשתתפות בכנס מחייבת הרשמה, אנא לחץ על הלינק הבא:

http://em-sender4.com/fb/fb/66CF3155362D52B2162E119022F9DDEE9E711EDE17D61D6B872231DA7016571A/show.aspx

נושאים קשורים:  רפואת משפחה,  קרדיולוגיה,  דיכאון,  אסטמה,  סוכרת,  חיסונים,  כאבי גב תחתון,  הפרעות קשב וריכוז
תגובות